Tere!

Kutsun teid Navi külaseltsi töötubadesse!

Pane tähele - vajalik on osalemiseks eelnev registreerumine -  Riina (telefon 5668 7883, e-post This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). 

 

29. märts algusega kell 16.00 Mälust ja mälu treenimisest

Töötuba viib läbi Aina Olle, Töötoas räägime mälust ja selle parandamisest. Teeme harjutusi ja saame mõtteid, kuidas mälu parandada. Osalustasu 5 eurot. 

31. märts algusega kell 12.00 Kuidas säilitada hea tervis kevadistel aiatöödel ja suvel aias. Töötuba viib läbi Kati Kornel.

 Seekord ei ole tegu pilaatese treeninguga, vaid arutame ja teeme harjutusi, kuidas hoida end heas vormis töiste tegevuste juures. Ootame kõiki huvilisi, vanusest vaatamata! Osalustsu 5 eurot.

13. aprill algusega kell 13.00 Esmaabi koolitus Töötoa viib läbi Ene Mattus, kes õppinud koolitaja ja igapäevaselt töötab kiirabi meedikuna. Saame teadmisi, et säilitada rahu igas õnnetuses ja osata anda kannatanule abi. Vajalikud tadmised igas eas! Osalustsu 5 eurot.

Kavandamisel on ka suvine õppereis 11.juulil  Sagadi mõisa koos Helle Väärsi lilleniidu  külastusega ja ühte lähedalolevasse mõisa. 

Täpsem info suve algul. Osalustasu ca 20 eur, lisandub toitlustamise maksumus. 

Info ja eelregistreerumine -  Riina (telefon 5668 7883, e-post This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). 

 

Heade soovidega

Ülle Tillmann

VÕRU PÄEVAKESKUSE TEGEMISED

Tulemas põnevaid ja huvitavaid üritusi meil keskuses ja mujal!

08-04-2024

Tulemas põnevaid ja huvitavaid üritusi meil keskuses ja mujal! Huviline leiab kindlasti midagi meelelist! Allpool võimalused valikuks!   Mis tulekul meil ja mujal ja millal?   7. aprill, pühapäev – vokaalansamblite päev Vastseliinas. Algus kell 12.00 9. aprill, teisipäev - Karmen Raag räägib Kella Kahe

Tantsupidu 55+

08-04-2024

Aprillikuu tantsupidu, hooaja viimane. Kui pole just eriline tantsulõvi, või partner puudub... siis tule niisama head rahvalikku muusikat kuulama. Liigutada saab ennast kindlasti, sest õpime koos rahvalikke tantse Ere Kungla-Jalajase juhendamisel.

Kutse kohvile: Ivari Padar Võru Pensionäride Päevakeskuse saalis

04-03-2024

Mida me teame Euroopa Liidust, selle juhtorganite tööst, meie inimeste toimetamisest Brüsselis? Suviste euroliidu valimiste eel on paslik need asjad endale selgeks teha, aitab meid Ivari Padar, kes ise oli europarlamendi liige 2009 - 2014. Tule kuulama!

Et luud-kondid üldse ei valutaks tule võimlema.

27-02-2024

Esmaspäeval, 4. märtsil alustab tööd uus võimlemisrühm! Ole kohal kell 11.30 Lembitu 2 kolmanda korruse saalis. Treener on Jelena Tereping, Kampa tulevad ka meil elavad ukrainlannad, et nemadki kodunt välja saaksid liikuma ja suhtlema! Info Siiri 5178827

Reisikorraldaja Jaanika pakub võimalust tutvuda Viljandimaaga.

12-02-2024

Reisikorraldaja Jaanika pakub võimalust tutvuda Viljandimaaga. Tutvu reklaamidega, kui emb-kumb reisidest meeldib ja ajaliselt sobib, siis võta ise ühendust Jaanikaga reklaamidel olevatel kontaktidel. Buss viib Võrust ja toob ka toreda päeva järel Viljandimaal tagasi Võrru, kõik hinnas!