Leia endale sobilik üritus ja tule kaasa lööma või pealt vaatama!

Jälgige reklaami!MAI

20. maiVõru maakonna laulu- ja tantsupidu „Võta aigu” Võru Kubijal. Algus kell 18.

28. mai – Lõuna-Eesti memme-taadi pidu „Metsast merele” Võru Kubijal. Algus kell 16.00


JUUNI

3. juuni – Võrumaa IX seltskonnalaulupäev Juba külaplatsil. Algus kell 11.00. Laulukollektiividel palun registreeruda 22. maini This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või 5178827. Osalustasu 10.-, mille eest pakume ka lõunasöögi. Kõik on oodatud kaasa laulma!

12. juuni – eakate suvepäev Võru Kubijal „Kes liigub, on ilus ja terve!” Tule ja veeda päev männimetsas puhtas õhus toredas seltskonnas! Kavas liikumisega seotud harivad loeng-vestlused! Osa saab noorte inimeste nauditavatest esinemistest! Saame teada

- mida saab teha välijõusaalis?

- mis on minigolf ja discgolf?

- kuidas õigesti keppidega kõndida?

- kas petangikuul on väga raske?

- mis või kes on boccia?

- kas eakale sobib ka zumba (oh, mis see veel on?)?

Avatud kaloreid taastav koogikohvik! Osalustasu 10.-

Lõuna tellimiseks vajalik eelregistreerimine This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.nThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 5178827.

Männimetsa liikuma!

23. juuni – Võru linna jaanipidu Tamula kaldal. Tantsuks mängib ansambel „Münt”. Sea end jaanikule!


JUULI

15. juuli – Võrumaa XV seeniortantsupäev Kandle aias. Tule kindlasti vaatama!

VÕRU PÄEVAKESKUSE TEGEMISED

Tulemas põnevaid ja huvitavaid üritusi meil keskuses ja mujal!

08-04-2024

Tulemas põnevaid ja huvitavaid üritusi meil keskuses ja mujal! Huviline leiab kindlasti midagi meelelist! Allpool võimalused valikuks!   Mis tulekul meil ja mujal ja millal?   7. aprill, pühapäev – vokaalansamblite päev Vastseliinas. Algus kell 12.00 9. aprill, teisipäev - Karmen Raag räägib Kella Kahe

Tantsupidu 55+

08-04-2024

Aprillikuu tantsupidu, hooaja viimane. Kui pole just eriline tantsulõvi, või partner puudub... siis tule niisama head rahvalikku muusikat kuulama. Liigutada saab ennast kindlasti, sest õpime koos rahvalikke tantse Ere Kungla-Jalajase juhendamisel.

Kutse kohvile: Ivari Padar Võru Pensionäride Päevakeskuse saalis

04-03-2024

Mida me teame Euroopa Liidust, selle juhtorganite tööst, meie inimeste toimetamisest Brüsselis? Suviste euroliidu valimiste eel on paslik need asjad endale selgeks teha, aitab meid Ivari Padar, kes ise oli europarlamendi liige 2009 - 2014. Tule kuulama!

Et luud-kondid üldse ei valutaks tule võimlema.

27-02-2024

Esmaspäeval, 4. märtsil alustab tööd uus võimlemisrühm! Ole kohal kell 11.30 Lembitu 2 kolmanda korruse saalis. Treener on Jelena Tereping, Kampa tulevad ka meil elavad ukrainlannad, et nemadki kodunt välja saaksid liikuma ja suhtlema! Info Siiri 5178827

Reisikorraldaja Jaanika pakub võimalust tutvuda Viljandimaaga.

12-02-2024

Reisikorraldaja Jaanika pakub võimalust tutvuda Viljandimaaga. Tutvu reklaamidega, kui emb-kumb reisidest meeldib ja ajaliselt sobib, siis võta ise ühendust Jaanikaga reklaamidel olevatel kontaktidel. Buss viib Võrust ja toob ka toreda päeva järel Viljandimaal tagasi Võrru, kõik hinnas!